Стихія ESSE

Чи замислювалися ви коли-небудь, з чого складаються аромати? Що закладено в основу нескінченної кількості запахів, які оточують нас кожен день? У складі парфумів - величезні гами ароматів, але кожен з них можна віднести до однієї з трьох стихій: повітря, води або землі. Перед вами ще одна стихія серед безлічі запахів - український бренд ESSE, який розповість нову історію про вже знайомі аромати.

 

alt foto 1

Ми розділили всі аромати ESSE на 7 основних груп: водяні, східні, деревні, фужерні, гурманські, фруктові і квіткові. Щоб кожен зміг знайти собі аромат до душі і відчути по-справжньому високу якість парфумів за доступною ціною.

Досконалість ароматів
alt 1
Мистецтво створювати настрій

Парфуми ESSE - це більше, ніж просто аромати. Це твій настрій: грайливий, жіночний, серйозний або сміливий. Ти можеш вибрати собі аромат для будь-якого випадку життя і він буде супроводжувати тебе в найважливіші або буденні моменти.

Різноманіття ароматів

У нашій серії більше 40 ароматів для жінок і чоловіків, щоб кожен міг вибрати відповідний аромат собі або на подарунок. Крім того, ми постійно відстежуємо світові новинки і тішимо наших покупців свіжими ароматами.

Краса аромата

Ми знаємо як важливо для клієнтів, щоб аромат був стійким і приємним. Щоб упаковка була зручною і герметичною, але в той же час красивою і бажаною. Саме тому ми вирішили створити колекцію, яка зможе розбавити сучасний ринок парфумерії, і привнесе в нього справжній шедевр українського виробництва.

alt photo

Крім своєї унікальної історії, колекція ESSE виділяється кількістю своїх новинок.

Кожен день ми працюємо над тим, щоб першими в Україні надавати українському споживачеві найпопулярніші світові новинки на ринку парфумерії. Ми також віримо, що завдяки різноманіттю ароматів нашої колекції, навіть найвибагливіші споживачі зможуть підібрати собі відповідний аромат!

#