Мова:
українська

Оплата

Онлайн оплата

Оплата на сайті проводитися за допомогою сервісу Nova Pay

На картковий рахунок
Ви можете оплатити своє замовлення шляхом поповнення карткового рахунку. Всі дані і реквізити, необхідні для оплати, Ви отримаєте в SMS від нашого менеджера після оформлення замовлення.

 

Доставка

Доставка замовлень здійснюється наступними способами.

  1. На склад "Нова Пошта". Якщо Ваше замовлення на суму до 500 грн, оплата за доставку здійснює покупець за тарифом транспортної компанії Нова Пошта (близько 50 грн). Якщо Ваше замовлення на суму від 500 грн - доставка безкоштовна.
  2. Адресна доставка "Нова Пошта". Оплата за адресну доставку Нової пошти здійснює покупець, в незалежності від суми замовлення.

Відправлення в день оплати відбувається, якщо замовлення розміщене і оплачено до 12:30

Якщо замовлення оплачено після 12:30, то воно відправляється на наступний робочий день.

Повернення

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р .. № 1023-XII та Додатку 3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р.  172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відносяться: парфюмерно-косметичні товари, предмети санітарної гігієни, гребінці, гребінці і щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

 

#