Оплата

Онлайн оплата

Оплата на сайті проводитися за допомогою сервісу WayForPay. Ми працюємо тільки по передплаті, тож щоб прискорити обробку вашого замовлення, Ви можете сплатити його на сайті.

На картковий рахунок
Якщо у Вас не выходить оплатити замовлення за допомогою сервісу WayForPay, Ви можете оплатити його шляхом поповнення карткового рахунку. Всі дані та реквізити, необхідні для оплати, Ви отримаєте  в Viber  від нашого менеджера після оформлення замовлення.

Доставка

Доставка замовлень здійснюється наступними способами.

  1. На склад "Нова Пошта". Оплата за доставку здійснює покупець за тарифом транспортної компанії Нова Пошта. 
  2. Адресна доставка "Нова Пошта". Оплата за адресну доставку Нової пошти здійснює покупець, в незалежності від суми замовлення.

 

Відправлення в день оплати відбувається, якщо замовлення розміщене і оплачено до 12:00

Якщо замовлення оплачено після 12:00, то воно відправляється на наступний робочий день.
Субота і Неділя - вихідні дні.

Повернення

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р .. № 1023-XII та Додатку 3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р.  172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відносяться: парфюмерно-косметичні товари, предмети санітарної гігієни, гребінці, гребінці і щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

 

#