Презентація унікальної колекції ароматів ESSE Travel Презентація унікальної колекції ароматів ESSE Travel Презентація унікальної колекції ароматів ESSE Travel
Презентація унікальної колекції ароматів ESSE Travel
26.12.2018

У грудні ми познайомили блогерів і партнерів з новою серією ароматів ESSE travel, натхненної найулюбленішими містами з різних куточків світу. Презентацію відвідали відомі бьюті- і тревел-блогери України: Вероніка Синиця (@siniciliya), Лера Максимова (@justlerochka), Магонова Крістіна (@gotevl), пара блогерів - Крістіна і Олег Рак (@trishameeow і @rak_oleg), Харченко Дар'я ( @hard_chenko) і ін.

Якщо ви любите подорожувати або все мрієте поїхати у свою першу подорож, а також небайдужі до ароматів, вирушаючи, не забудьте взяти з собою приголомшливий аромат з колекції ESSE Travel. Кожен аромат з цієї серії може стати для вас тим самим ароматом, який буде асоціюватися з вашою чарівною подорожжю в якесь місто. І коли ви знову почнете користуватися цим ароматом в повсякденному житті, ви на мить думками опинитеся саме в тому місті і згадайте про ту прекрасну подорож.

Духи представлені в мініатюрних флаконах 20 мл, що дозволяє брати аромати з собою в поїздки. Якщо ти хочеш взяти з собою кілька ароматів, тоді заходь сюди.

 

"Для закоханих в подорожі"

У Travel серії ви можете знайти аромат не тільки для себе, але і для другої половинки. До колекції увійшли 7 жіночих і 3 чоловічих аромату. Кожен аромат уособлює відомі усім міста:

Дубай, Гонконг, Нью-Йорк, Лондон, Париж, Токіо, Стамбул, Абу-Дабі, Рим і Барселона.

#