Лінійка сонцезахисних засобів
Лінійка сонцезахисних засобів
12.07.2021

Серія сонцезахисних засобів від ESSE включає в себе такі продукти:
Олія-активатор з шимером - для рівномірно красивої засмаги. 

Олія-активатор засмаги SUNCARE by ESSE з шиммером та фактором захисту SPF 6 від UVA та UVB випромінювань. Основний компонент олії — це фракція кокосової олії, делікатний зволожуючий та пом’якшуючий компонент для будь-якого типу шкіри з нульовим рівнем комедогенності. Олія бабассу захищає шкіру від вітру, перепадів температур, хлорованої води, виступає природним UVA та UVB фільтром. Мигдальна олія робить шкіру гладкою і пружною, а комплекс вітамінів A, E, F забезпечує рівномірну і красиву засмагу.

Сонцезахисний лосьйон SPF 30 - для беспечного загоряння.

Сонцезахисний лосьйон SUNCARE by ESSE з високим ступенем захисту SPF 30 та ефективною сиcтемою фільтрів від UVA та UVB випромінювань. Він забезпечує шкірі відновлення водного балансу, тривале зволоження та захист від перед часного старіння через негативний вплив ультрафіолетових випромінювань. Лосьйон має приємну текстуру, легко розподіляється по шкірі та швидко вбирається, не залишаючи липкого шару на поверхні шкіри. 

Лосьон після засмаги с Алое - заспокоює и зволожує шкіру після довгого перебування на сонці.

Лосьйон з Алое після засмаги SUNCARE by ESSE допомагає шкірі відновити водний баланс та дарує чудове зволоження після тривалого перебування під сонячними променями. Екстракт алое заспокоює подразнену шкіру, знімає почервоніння та прискорює регенерацію клітин. Олія авокадо запобігає пігментації, появі передчасних зморшок, насичує шкіру жирними кислотами.

Охолоджуючий гель ICE + - обезболює и позбавляє відчуття дискомфорту після сонячних опіків.

Охолоджуючий гель ICE+ після засмаги SUNCARE by ESSE знеболює шкіру та позбавляє відчуття дискомфорту. Завдяки ментолу зменшує набряк, тонізує та заспокоює. Екстракт ламінарії (водорості) забезпечує імуностимулюючий і протизапальний ефект, сприяє процесам відновлення тканин. 

#